Тел.: (+38) 099 47 47 594

Задати питання
ЮРИЙ
СЛАБО ЕДЕТ ПОД ВЕЧЕР ХОРОШО ЕДЕТ
Відповідь:

ЮРИЙ
СЛАБО ЕДЕТ ВПИРЕТ И НАЗАД ПОД ВЕЧЕР ХОРОШО ЕДЕТ
Відповідь:

OGYR4IK
Ремон по ціні
Відповідь:

Rewington
Комбайн на ГСТ-90 погано їде
Відповідь:

Олег
Після установки гідростатики на комбайн змінився напрям руху.При переміщенні важеля керування вперед, комбайн починав рухатися назад.
Відповідь:

В цій ситуації необхідно поміняти шланги високого тиску місцями. А це краще зробити розвернувши гідромотор на 180 градусів навколо вісі вала.

МиколаІванович
Хочемо переробити «НИВУ» на гідростатику. Чи варте воно того?
Відповідь:

Однозначно скажу, всі хто переробив свої комбайни з ремінної передачі на гідростатику, ще ніхто назад не переробляв. Задум правильний. Хоча це доволі складна справа. Але один раз «поморочитесь», і будете отримувати задоволення, так як забудете про розірвані ремні, перекручені вали і т.д.

Юрій Константинович.
Дивився Фотогалерею. Ви що, свої насоси красите?
Відповідь:

Так. По-перше, це естетично. І механізатор чи екскаваторщик буде ставитись до виробу більш уважно і окуратно під час установки та експлуатації. По-друге покраска являється своєрідною «пломбою», коли видно чи вскривався виріб без нашого відома чи ні. І по-третє, по кольору покраски можна визначити, в якому році виконувався ремонт. Наприклад 2005-голубий; 2006-св. сірий 2007-білий; 2008- се ребристий; 2009-«золотий»; 2010-сірий; 2011-зелений; 2012- буде червоний.

Володимир. Н.-Санжар
В холодну пору року на комбайні ДОН-1500 стало пінитися масло в баку гідростатики,при цьому колір масла змінився на молочно-коричневий. Що робити?
Відповідь:

Причина в тім, що в масло якимось чином попала вода. При цьому масло дійсно набуває молочного кольору, а також різко «садить» (забиває) фільтр. Про показники вакуумметра Ви не згадали. Так що можна припустити що він не працює або відсутній. Ось і виходить,що фільтр втратив свою пропускну властивість і гідравлічна система почала підсасувати повітря. Ситуація не з приємних. Так як необхідно буде замінити масло. І зробити це потрібно так, щоб «старого» масла не зоставалось. Замінити фільтр. Обов*язково його просушити. Перевірити справність вакуумметра і контролювати його показники. Перевірити на герметичність всі трубопроводи і елементи у всмоктующій магістралі.

Олександр
З насоса марки 310.112 витікає масло через сальнік вала. Як замінити сальнік ?
Відповідь:

Наголошую Вашу увагу на те, що витікання масла є результатом того, на сальник діє тиск не передбачений технічними характеристиками насоса. Вірогідно, внутрішні виливи в насосі переважають кількість яку може перепустити через себе дренажний трубопровід (зазвичай вони невеликі). І це говорить про те, що насос вже підношений і потребує ремонту.
    Для тих хто все ж таки забажає поміняти сальнік, рекомендації такі. Необхідно відпустити гайки задньої кришки (М12 6 шт.), щоб кришка відстала від корпусу на 2-3мм. Лише після цього зняти стопорне кільце (Ф120),витягти кришку сальника,випресувати сальнік, запресувати новий. Зібрати в зворотньому порядку.

Сергій
Масло з гідростатики витікає.
Відповідь:

Це може відбуватися як з насоса , так і мотора. Причина - в несправності торцевого ущільнення. Подтікання масла може виникнути через те, що муфта на валу гідромотора чи гідронасоса має можливість вільно рухатись і «дере» по торцевому ущільненню. Необхідно провіряти наявність стопорного кільця (або «п’ятачка») в середені муфти, яке являється своєрідним упором. Подтікання масла також виниикає через забрудненність робочої рідини.